Archiwum

Medycyna regeneracyjna – uzyskaj młody i naturalny wygląd skóry!

Medycyna regeneracyjna – uzyskaj młody i naturalny wygląd skóry!

Chcesz uzyskać młody I naturalny wygląd? A może potrzebujesz kuracji przeciwstarzeniowej? Postaw na stymulatory tkankowe!
Stymulatory tkankowe wykorzystywane są w medycynie estetycznej do regeneracji skóry, można je zatem nazwać zabiegiem medycyny regeneracyjnej.

Aby zachować naturalne piękno jak najdłużej, bardzo ważne jest zapobieganie starzeniu się skóry. Należy zadbać przede wszystkim o odpowiedni poziom nawilżenia i ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Warto pamiętać, że terapie przeciwstarzeniowe są dedykowane nie tylko osobom starszym, ale także tym młodym, chcącym zachować piękną skórę, opóźnić pierwsze oznaki starzenia lub zatrzymać ten proces – wszystko to z zachowaniem naturalnych rysów twarzy.

Stymulatory tkankowe to zabieg niezbędny do zachowania młodego wyglądu skóry, a nawet do odwrócenia zmian związanych ze starzeniem, które już w niej zaszły. Kuracja ta jest naturalna i bezpieczna. Zadaniem stymulatora jest uruchomienie pozytywnych zmian, które wpływają na naturalną odnowę skóry. Celem głównym jest oczywiście poprawa wyglądu.

Wśród stymulatorów tkankowych wyróżniamy między innymi:

  1. NUCLEOFILL – preparat pozwalający uzyskać efekt liftingu, nawilżenia oraz antyoksydacji. Jego potrójne działanie wynika z zawartości polinukleotydów, które uruchamiają w skórze procesy bioodnowy.
  2. PROPHILO – czyli kompleks hybrydowy kwasu hialuronowego, który wpływa na ujędrnienie i uelastycznienie skóry, a także na wzmożoną produkcję kolagenu.
  3. JALUPRO – zawartość aminokwasów i kwasu hialuronowego wpływa na skuteczną bioregenerację skóry, a co za tym idzie nawilża, rozświetla i wygładza zmarszczki.
  4. JALUPRO SUPER HYDRA – zawiera zarówno aminokwasy, kwas hialuronowy, jak i 3 peptydy, które przywracają skórze młody wygląd, poprawiając jej napięcie i owal twarzy.
  5. KARISMA – to innowacyjny preparat, który pozwala na zredukowanie niedoskonałości skóry twarzy. Składa się wyłącznie z naturalnych substancji, a w ich skład wchodzą: kolagen rekombinowany i kwas hialuronowy.
  6. SCULPTRA – czyli zabieg, który opiera się na kwasie polimlekowym. Dedykowany jest głównie osobom, u których doszło do utraty objętości twarzy (np. w wyniku schudnięcia).
  7. RRS HA LONG LASTING – preparat przeznaczony do iniekcji, który stosowany jest głównie w celu poprawy elastyczności oraz nawilżenia skóry twarzy. Sprawdzi się także w redukcji zmarszczek.

Każdy zabieg powinien być poprzedzony szczegółową konsultacją z wykwalifikowanym kosmetologiem.

Nie wiesz, który stymulator tkankowy wybrać? Skontaktuj się z Gabinetem Kosmetyki Lekarskiej Bella, w którym pracują specjaliści łączący wiedzę z pasją. Zadzwoń i umów się na konsultację – po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu, kosmetolog dobierze Ci najbardziej efektywną kurację.

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms