O nas

GABINET KOSMETYKI LEKARSKIEJ BELLA to wyjątkowe miejsce na urodowej mapie Warszawy, w którym specjaliści łączą wiedzę z zakresu dermatologii, kosmetologii i medycyny estetycznej. Właścicielką gabinetu jest dr n. med., dermatolog, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej Magdalena Łopuszyńska, która pracuje w gabinecie codziennie – jako dermatolog i certyfikowany lekarz  medycyny estetycznej, specjalizuje się również w wykonywaniu makijażu permanentnego, a także opracowała wiele indywidualnych, skutecznych programów leczenia trądziku młodzieńczego. Wierzy, że piękno wywodzi się z wnętrza człowieka, więc by zachować młodość i blask nie należy opierać się jedynie na zabiegach kosmetycznych, ale dbać o cały organizm.  

Dobierając pacjentkom zabiegi skupia się na tym, by harmonizowały one z wiekiem oraz typem urody pacjenta. Z ogromnej oferty dostępnych zabiegów i kosmetyków wybiera takie, które nie zmienią rysów twarzy i przyniosą najlepsze rezultaty. Nie istnieje „najlepszy sprzęt”, ani „najlepsza metoda”, ale w Gabinecie znajdziemy metodę najlepszą dla Ciebie i Twoich potrzeb. Personel w Gabinecie Kosmetyki Lekarskiej Bella, kierując się szeroką wiedzą, doświadczeniem, a także intuicją, dobierze terapię skrojoną pod Twoje potrzeby.

Gabinet BELLA od 25 lat wyznacza standardy współczesnych gabinetów medycyny estetycznej w Polsce. Błyskawicznie zyskał popularność i utrzymuje ją do dziś, mimo stale rosnącej konkurencji na rynku beauty. Dzięki stałemu doskonaleniu oferty i personelu, śledzeniu trendów na rynkach światowych – gabinet BELLA jest znany nie tylko w Polsce, ale i poza jej granicami.

W naszym gabinecie zajmujemy się leczeniem skóry, np. trądzików - jednoczenie pod kątem dermatologicznym, jak i kosmetycznym, a także medycyną estetyczną (toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, peelingi chemiczne, lasery, mezoterapia igłowa, makijaż permanentny, cosmelan, kwas polimlekowy i inne).

O nas
O nas

Oczywiście, dla pełnego zadowolenia naszych Klientów dysponujemy również zabiegami na ciało. W tym zakresie preferujemy endermologię, fale radiowe, ultradźwięki zogniskowane i mezoterapię igłową, które przynoszą spektakularne efekty w modelowaniu ciała.

W gabinecie Bella stawia się szczególnie duży nacisk na współpracę kosmetyczki z lekarzem dermatologiem. Dzięki wspólnej 25-letniej pracy, opracowaliśmy wiele autorskich programów skojarzonego leczenia (np. trądzików), z których każdy odbywa się pod czujnym okiem dermatologa - dr Łopuszyńskiej.

Makijaż permanentny wykonuje u nas  Magdalena Zawadzka – mistrzyni w swoich fachu, należąca do międzynarodowego grona elitarnych linergistek firmy Long Time Liner.

Gabinet BELLA to nie tylko kameralne i czyste wnętrze, przyjazna atmosfera, nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim wykwalifikowany, nieprzypadkowy, współpracujący ze sobą od 25 lat zespół specjalistów.

Gabinet BELLA korzysta z najnowszych osiągnięć z zakresu medycyny estetycznej. O wszystkich metodach można przeczytać więcej na naszej stronie, jednak nic nie zastąpi kontaktu z doświadczonym specjalistą, który dobierze odpowiednie metody do potrzeb konkretnego człowieka. W żadnym renomowanym gabinecie klient nie powinien sam dobierać sobie metody terapeutycznej, ponieważ nie ma w tym doświadczenia – zaufanie do lekarza jest podstawą dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Nie jest sztuką wykonać zabieg. Sztuką jest osiągniecie jak najlepszych efektów terapeutycznych, które zaowocują od zaraz lub w najbliższej przyszłości. Dlatego też w Gabinecie Kosmetyki Lekarskiej BELLA każda wizyta Państwa w gabinecie jest poprzedzona wizytą konsultacyjną u dermatologa i lekarza medycyny estetycznej. Po zebraniu wywiadu i zapoznaniu się z Państwa historią ustalamy cały tok pielęgnacji, zarówno w domu, jak i w gabinecie.

Doktor Łopuszyńska w swojej praktyce nigdy nie obiecuje klientom rzeczy niemożliwych, podobnie jak jej pracownicy. Podpowiada natomiast jak wykorzystać potencjał biologiczny, by jak najdłużej cieszyć się piękną i zdrowa skórą. Gabinet współpracuje również z wybitnymi specjalistami z różnych dziedzin, do których pacjenci są kierowani w przypadkach tego wymagających.

W gabinecie pracujemy w oparciu o kosmetyki Mediderma, Mesoesthetica, Thalgo, Germaine  de Capucini i Skin Jet.

Programy pielęgnacyjne proponowane przez te firmy, pozwalają każdej skórze - nawet bardzo wrażliwej i zmęczonej - przywrócić zdrowie, dawny blask i piękno.

Nasz zespół

Nasz zespół to grono wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia dbają o Twoje bezpieczeństwo i komfort.

Magdalena Łopuszyńska

Magdalena Łopuszyńska

dr nauk med., dermatolog, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Czytaj więcej

Zespoł

Łączy nas pasja i wiedza, poparta wieloletnią praktyką. Każdego dnia dbamy o pacjentów lecząc ich z kompleksów. Poznaj nas bliżej!

Czytaj więcej
Nasz zespół
Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+