Aktualności

Indywidualne zabiegi dobrane do potrzeb pacjenta!

Indywidualne zabiegi dobrane do potrzeb pacjenta!

 Spektakularne efekty wymagają długiej drogi polegającej na łączeniu rożnych zabiegów, zawsze dobieranych do stanu skóry pacjenta.

Nie można jednoznacznie stwierdzić, że dobry jest jakiś konkretny zabieg lub dany zabieg czy urządzenie jest lepsze od innego. Wszystkie zabiegi, które wykonujemy są bezpieczne, sprawdzone i przetestowane przez nas! Priorytetem jest zapobieganie starzeniu i przywracanie utraconej z wiekiem urody, dawnego blasku skóry, przy zachowaniu własnych rysów twarzy. Dbamy o to, by kobiety piękniały, pozostając zawsze sobą.

Przy wyborze zabiegu istotna jest również kwestia psychiki pacjenta. Są osoby gotowe na operację plastyczną, ale i takie, które nie są w stanie zaakceptować zabiegu ostrzykiwania toksyną botulinową czy kwasem hialuronowym. W gabinecie Bella wykonuje się różne zabiegi medycyny estetycznej: wygładzanie zmarszczek kwasem hialuronowym, toksyną botulinową, kwasem polimlekowym, peellingi chemiczne, zabiegi laserowe, mezoterapię  igłową czy mikronakłuwanie .

Przykładowo z problemem przebarwień doskonale sobie radzi peelling Cosmelan. Zbyt małe, wąskie czy niesymetryczne usta ,,poprawia" makijaż  permanentny oraz kwas hialuronowy. Dla jednego pacjenta dany zabieg będzie wręcz przeciwwskazany, a dla drugiego idealny, niezastąpiony .

Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy dokonywać takich wyborów i tworzyć terapie na miarę, a nie terapie związane z modą czy trendami.

Bardzo ważne  jest, aby dysponować różnorodną bazą sprzętu i zabiegów bo tylko wtedy możemy wybrać dobry zabieg dla konkretnego pacjenta. Doktor Łopuszyńska jako dermatolog z długoletnim stażem zajmuje się także leczeniem trądziku, który obecnie jest problemem społecznym dotykającym ludzi  od 9. do 50. roku życia. Leczenie tego schorzenia u osób w dojrzałym wieku jest zdecydowanie ważniejsze niż pielęgnacja anti-aging. Najpierw zawsze leczy się schorzenia dermatologiczne, a dopiero potem koryguje zmarszczki. Dzięki współpracy dermatologa z kosmetyczką opracowaliśmy na przestrzeni lat wiele programów skojarzonego leczenia trądziku. Każdy pacjent otrzymuje swój program pielęgnacji w domu i plan zabiegów w gabinecie dostosowane do typu skóry i rodzaju trądziku . Stosujemy leczenie farmakologiczne zewnętrzne i w razie potrzeby doustne antybiotyki. W najcięższych postaciach choroby proponujemy doustną kurację isotretinoiną . Dysponujemy najnowszym laserem FOTONA DYNAMIS SP do walki z trądzikiem. Walczymy z powikłaniami potrądzikowymi (bliznami i plamami) za pomocą laserów frakcyjnych CO2  lub Starwalker .

Nie sztuka zrobić zabieg, sztuką jest osiągnąć  jak najlepsze efekty. W walce z procesami starzenia ważne jest holistyczne podejście: ocena stanu zdrowia, ustalenie diety, utrzymanie równowagi hormonalnej, aktywność fizyczna, umiejętność wypoczynku po pracy i dobranie stosownej do potrzeb klienta suplementacji.

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms