Aktualności

Polecane zabiegi na okres przejściowy!

Polecane zabiegi na okres przejściowy!

Na okres przejściowy szczególnie polecamy laser IPL ELLIPSE NORDLYS pozwala on na przeprowadzenie większości zabiegów, jest mało inwazyjny i nie zmusza nas do przerwania pracy. Za pomocą IPL możemy wykonywać wiele zabiegów zaczynając od zabiegów usuwania owłosienia po korekcję pigmentu, usuwanie naczyń i naczyniakó, walkę z trądzikiem młodzieńczym i różowatym, a także usuwanie blizenek.

Zabiegi z użyciem systemu IPL  Ellipse Nordlys polecamy osobom, które szybko i bezboleśnie chcą pozbyć się uciążliwych niedoskonałości skórnych. Jest to aktualnie najbardziej zaawansowana technologia, która skutecznie i bezpiecznie radzi sobie z naczynkami, naczyniakami płaskimi  i rumieniem na twarzy, przebarwieniami, trądzikiem różowatym i młodzieńczym , a także  świeżymi bliznami. Zabieg ten działa niezwykle  skutecznie w usuwaniu skutków Fotostarzenia. Zabieg nie wymagają okresu rekonwalescencji więc natychmiast po ich wykonaniu pacjenci wracają do czynności codziennych.

Jeśli szukacie delikatnych zabiegów zachęcamy do wypróbowania zabiegu GENEO  - ekspresowa pielęgnacja 3 w 1 - to  błyskawiczny zabieg pielęgnacyjny zainspirowany naturą, wykorzystujący biologiczne mechanizmy organizmu dając efekt odmłodzenia, dotlenienia i rozjaśnienia skóry. W zabiegu tym jest wykorzystana technologia MicroBubble, która daje trzy efekty pielęgnacyjne:

  • Złuszczanie zrogowaciałej warstwy naskórka
  • Naturalne, głębokie dotlenienie skory
  • Wchłanianie składników rewitalizujących

W zależności od pożądanych efektów i potrzeb skóry GeneO proponuje dwa typy zabiegów:  NEO REVIVE odmłodzenie skóry, redukcja zmarszczek, zmniejszenie porów zdrowszy promienny wygląd oraz  NEOBRIGHT rozjaśnienie i odżywienie, nawilżenie skóry, rozświetlenie, wyrównanie kolorytu.

Gdy skóra jest już przygotowana, oczyszczona, złuszczona za pomocą eksfoliacji i lasera IPL polecamy mezoterapię  preparatami kwasu hialuronowego, mezoterapię osoczową oraz  wstrzyknięcie kwasu hialuronowego  i toksyny botulinowej.

W przypadku osocza bogatopłytkowego czy mezoterapii nie uzyskujemy takich efektów jak po botoksie czy po kwasach. W tych przypadkach regenerujemy, rewitalizujemy skórę, uruchamiamy procesy regeneracyjne co w rezultacie powoduje, że skora robi się  bardziej napięta świeższa ,pełna blasku a najdrobniejsze zmarszczki znikają Silna stymulacja skory  za pomocą osocza bogatoplytkowego prowadzi do wytwarzania nowego kolagenu i elastyny  powoduje ujędrnienie i regeneracje pierwsze efekty widać już dwa tygodnie po zabiegu. Zabieg można powtórzyć, wówczas efekty odnowy i rewitalizacji będą wzmocnione.

Aby zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry polecamy mezoterapię  z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Najlepiej wykonać serie kilku zabiegów . Regularne wykonywanie mezoterapii silnie regeneruje i sprawia, że skóra starzeje się wolniej. Jednak najbardziej polecamy przed latem mezoterapię VOLITE ponieważ jeden zabieg mezoterapeutyczny rozświetli i rozjaśni skóę, aż na 6 miesięcy. 

Umów się na konsultację z naszym specjalistą, który pomoże ci dobrać najbardziej efektywny zabieg do potrzeb Twojej skóry! Nie czekaj - lato zbliża się wielkimi krokami.

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms