Archiwum

IPL - Intensywne źródło światła

IPL - Intensywne źródło światła

Intensywne źródło światła IPL to przełomowy produkt, który wykorzystuje światło i laser, by zaoferować spektakularne efekty! Doskonale sprawdza się w leczeniu rumienia, naczynek na twarzy, trądziku różowatego, plam pigmentacyjnych, ale też jest odpowiednim narzędziem do fotoodmładzania skóry. Dzięki wykorzystaniu technologii selektywnego pasma niwelujemy wszystkie, potencjalnie niebezpieczne, długości fali świetlnej, tym samym zapewniając pełne bezpieczeństwo i komfort pacjenta! Laser jest w stanie wyemitować impulsy, których czas trwania wynosi poniżej jednej milisekundy, to oznacza jeszcze lepsze rezultaty zabiegów, zwłaszcza w przypadku cienkich naczyń krwionośnych, rumienia i trądziku różowatego, które słabo reagują na inne systemy typu IPL.

Zabieg ten wykorzystuje światło i laser, by zaoferować podobnie zachwycające efekty. Wykorzystując Selective Wand Technology może w sposób bezpieczny i skuteczny walczyć z problemami skórnymi, nie tylko w obrębie twarzy. Jest niezwykle skuteczny w zwalczaniu żylaków kończyn dolnych oraz grzybicy paznokci.

W trakcie zabiegu zachodzi filtracja światła, by wykorzystywana długość fal była skutecznie wchłaniana przez hemoglobinę w naczyniach krwionośnych lub melaninę w naskórku i skórze właściwej. W takiej sytuacji proces niszczenia naczynek lub przebarwień przebiega niezwykle szybko (czas liczony w tysięcznych sekundy). Niweluje rumień, trądzik różowaty, naczynia płaskie czy cienkie, które zwykle słabo reagują na inne zabiegi. Cały zabieg trwa do dwudziestu minut, a pierwsze efekty można zaobserwować już po pierwszym zabiegu.

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+