Baza wiedzy

Mezoterapia igłowa lub terapia próżniowa wieloigłowa!

Mezoterapia igłowa lub terapia próżniowa wieloigłowa!

Nowy  poziom w myśleniu o zabiegach mezoterapii~! Wykracza poza klasyczną metodę i, dzięki doskonałej precyzji, zapewnia spektakularne efekty. Nowoczesna rewitalizacja, przeprowadzana przy pomocy dedykowanego urządzenia, pozwala na wykorzystanie pełni potencjału mezoterapii. Wprowadzane preparaty, o różnej wiskoelastyczności, są deponowane w pełni precyzyjnie, bez bólu i siniaków, które mogły się pojawiać przy tradycyjnych zabiegach.

Zabieg mezoterapii zmienił oblicze technologii w medycynie estetycznej. Wieloigłowy system iniekcji, wspomagany próżnią, w sposób precyzyjny aplikuje, ustaloną komputerowo, dawkę substancji, na odpowiednią głębokość. Bezpieczeństwo i skuteczność są potwierdzone klinicznymi certyfikatami.

Przy pomocy urządzenia do mezoterapii możemy działać na wszystkie części ciała, wprowadzając każdy rodzaj preparatu. Preparat jest wprowadzany w równych odległościach, zawsze na tę samą, ustaloną wcześniej, głębokość. Jeden zabieg umożliwia wykonanie od 1000 do 2000 stymulacyjnych mikronakłuć w obrębie twarzy, bez odczuwalnego dyskomfortu.

Przy pomocy urządzenia możemy wprowadzić do skóry cały szereg preparatów, takich jak: usieciowiony kwas hialuronowy, toksyna botulinowa, osocze wielopłytkowe, atelokolagen. Głębokość iniekcji można regulować w przedziale od 0 mm do 5 mm (z interwałem co 0,2 mm), dzięki czemu jesteśmy w stanie precyzyjnie dotrzeć do tkanki podskórnej i skóry właściwej, gdzie znajduje się najwięcej elastyny i kolagenu. Urządzenie posiada opatentowany system blokady przepływu zwrotnego, co zapobiega cofaniu się preparatu.

Zabieg ten jest w pełni bezpieczny, dzięki wbudowanym mechanizmom precyzyjnego określenia głębokości, na jakiej wprowadzany będzie preparat, a także w kontekście higienicznym, dzięki jednorazowym filtrom. Jedyne objawy, które możemy zaobserwować to utrzymujące się kilka godzin delikatne zaczerwienienie. W przypadku skór bardzo wiotkich, przy pierwszym zabiegu, możemy obserwować niewielkie wybroczynki – jest to ogromny postęp w stosunku do tradycyjnej mezoterapii.

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+