Archiwum

Popraw jakość i napięcie skóry!

Popraw jakość i napięcie skóry!

W gabinetach kosmetycznych najczęściej wykonywane są zabiegi odmładzające. Z wiekiem skóra traci swoją jędrność, zaczyna wiotczeć i pokrywać się zmarszczkami, a choć starzenia ciała nie da się całkowicie zatrzymać, to można jednak zredukować jego objawy. Jedną z ciekawszych propozycji jest wampirzy lifting.

Wampirzy lifting – co to takiego?

Nazwa może brzmieć troszkę niepokojąco, ale w rzeczywistości jest to zabieg w pełni bezpieczny, choć oczywiście musi go przeprowadzać kompetentny specjalista z użyciem certyfikowanego sprzętu. To jedna z nowszych propozycji medycyny estetycznej, która zdobyła wielką popularność ze względu na spektakularne efekty. Zabieg trwa około godziny, a po zakończeniu na skórze mogą się pojawić małe siniaki, obrzęki i zaczerwienienia, przeważnie jednak te objawy znikają po dwóch, trzech dniach rekonwalescencji. Nie jest to procedura mocno inwazyjna, niemniej dla komfortu pacjenta stosuje się miejscowo maść znieczulającą.

Co dokładnie dzieje się podczas wampirzego liftingu? Pierwszym krokiem jest pobranie krwi, z którego pozyskuje się osocze do nastrzykiwania skóry. Krew musi zostać tak przetworzona, aby nie było w niej żadnych erytrocytów i granulocytów. Zostaje tylko osocze z płytkami – przynajmniej 18 procent muszą stanowić żywe leukocyty. Otrzymanym osoczem nakłuwa się skórę, co powoduje intensywną regenerację uszkodzonych tkanek. Osocze bogatopłytkowe zmniejsza widoczność zmarszczek, działa ujędrniająco, wygładza i napina skórę, przyspiesza gojenie się blizn. Poprawa kondycji skóry widoczna jest już po jednym zabiegu, niemniej kiedy jest ona mocno zniszczona, przyda się kilka wizyt dla wzmocnienia efektu.

Kiedy warto zrobić taki zabieg?

Terapia osoczem bogatopłytkowym, przeprowadzana na przykład w gabinecie kosmetyki lekarskiej Bella, uchodzi za jeden z najskuteczniejszych zabiegów odmładzających. Przywraca skórze młody wygląd oraz pobudza produkcję kolagenu i elastyny. Jest o wiele lepszym rozwiązaniem od botoksu, ponieważ nie zmienia rysów twarzy i nie daje wrażenia sztucznej maski – skóra po zabiegu wygląda naturalnie. Wampirzy lifting jest też bezpieczniejszy od tego klasycznego liftingu, ponieważ zamiast usuwania i naciągania skóry jest tylko intensywna rewitalizacja.

Zabieg jest odpowiedni dla osób pełnoletnich. Przeciwwskazaniem do jego przeprowadzenia jest ciąża, karmienie piersią, infekcje, choroby nowotworowe i autoimmunologiczne, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych.

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms