Archiwum

HYDRACURE

HYDRACURE

To intensywnie nawilżający zabieg na twarz, który jest prawdziwym ukojeniem dla skór suchych, odwodnionych oraz dla skór z zaburzoną równowagą hydrolipidową. Pielęgnacja skóry na bazie produktów hydracure pomaga przywrócić, zrównoważyć i utrzymać optymalny poziom nawilżenia. Głównym składnikiem tego programu jest kwas hialuronowy, występuje on tutaj w postaci nisko, średnio i wysoko cząsteczkowej, dzięki czemu ma zdolność nawilżania skóry na wszystkich jej poziomach. Pojawia się także zjawisko wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym, dzięki tym o dużej cząsteczce, co powoduje, że ten zabieg sprawdzi się jako tzw. zabieg bankietowy. Dodatkowo w programie zabiegowym zastosowano naturalne egzopolisacharydy, mikrogąbki z ceramidami i kwasem mlekowym oraz wodę termiczną wulkaniczną z japońskiego źródła Izumo Yumura.

Skóra sucha i odwodniona traci własne właściwości obronne. Jest bardziej narażona na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz innych patogenów. Dodatkowo niewystarczająca ilość wody w naskórku powoduje, że skóra wygląda na starszą niż jest w rzeczywistości. Dlatego warto pamiętać,że odpowiednia ilość kwasu hialuronowego pomaga likwidować zmarszczki oraz poprawiać elastyczność skóry. Zestaw składników zabiegu na twarz hydracure, pozwala także na widoczne redukowanie i wygładzenie zmarszczek wokół oczu. 

Zabieg na twarz Germaine de cappucini doskonale łączy  się z zabiegiem  mikrodermabrazji korundowej  czy wodnej  . Dermabrazja świetni oczyści skore z martwych komórek naskórka, a zabieg nawilży i przygotuje ją do wprowadzenia składników aktywnych .

 Efekty po zabiegu Hydracure:

  • natychmiastowy efekt nawilżenia i odżywienia skóry
  • wygładzenie zmarszczek
  • zredukowanie zmarszczek wokół oczu
  • poprawa jędrności i elastyczności skóry
  • odświeżenie i przywrócenie zdrowego blasku
Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+