Baza wiedzy

Aquagold Fine Touch

Aquagold Fine Touch

Aquagold Fine Touch to rewolucyjny zabieg, który sprawi, że Twoja skóra stanie się wyraźnie rozświetlona, nawilżona, a drobne niedoskonałości ulegną wyraźnemu zmniejszeniu. Zabieg polega na podaniu poprzez mikronakłucia spersonalizowanego koktajlu, który trafia bezpośrednio do skóry właściwej, dzięki użyciu innowacyjnego aplikatora. Aplikator Aquagold Fine Touch pokryty jest 24 karatowym złotem i jako pierwszy na świecie został zatwierdzony przez FDA, jako produkt I klasy medycznej. Posiada również certyfikat CE.

Aquagold to produkt całkowicie sterylny, jednokrotnego użytku. Mikroigły, pokryte 24karatowym złotem, wyposażone są w mikrokanały aplikujące wybrany preparat. Ta unikatowa budowa pozwala na dostarczenie spersonalizowanego koktajlu, połączonego często z toksyną botulinową, do skóry właściwej.

Zabieg można wykonać w obrębie twarzy, szyi, dekoltu, czy górnej części dłoni. Nie wymaga on rekonwalescencji, a już na drugi dzień widoczne są pierwsze efekty zabiegu. Pełne efekty zabiegu jesteśmy w stanie zaobserwować po tygodniu, dlatego często wybiera się ten zabieg, jako idealny sposób na odmłodzenie cery przed ważnymi uroczystościami, takimi jak śluby, wyjścia, gale. Wykonanie zabiegu tydzień wcześniej gwarantuje, że w dniu wydarzenia nasza cera będzie wyglądała spektakularnie – będzie wyraźnie odmłodzona, napięta i nawilżona.

Dzięki opatentowanej technologii jesteśmy w stanie uniknąć skutków ubocznych. Po zabiegu może się pojawić jedynie rumień, który zazwyczaj utrzymuje się do godziny, choć w zdecydowanej większości przypadków w ogóle nie występuje.

Aquagold traktuje się również jako perfekcyjne dopełnienie takich zabiegów jak: iniekcje kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, kwasu polimlekowego, czy lasera.

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms