Archiwum

Dowiedz się więcej o mikronakłuwaniu!

Dowiedz się więcej o mikronakłuwaniu!

1.     VITAL INJECTOR

Zabieg VITAL INCJECTOR 2 to nowy poziom w myśleniu o zabiegach mezoterapii. Wykracza poza klasyczną metodę i, dzięki doskonałej precyzji, zapewnia spektakularne efekty. Nowoczesna rewitalizacja, przeprowadzana przy pomocy dedykowanego urządzenia, pozwala na wykorzystanie pełni potencjału mezoterapii. Wprowadzane preparaty, o różnej wiskoelastyczności, są deponowane w pełni precyzyjnie, bez bólu i siniaków, które mogły się pojawiać przy tradycyjnych zabiegach.

VITAL INJECTOR 2 zmienił oblicze technologii w medycynie estetycznej. Wieloigłowy system iniekcji, wspomagany próżnią, w sposób precyzyjny aplikuje, ustaloną komputerowo, dawkę substancji, na odpowiednią głębokość. Bezpieczeństwo i skuteczność są potwierdzone klinicznymi certyfikatami.

Przy pomocy urządzenia VITAL INJECTOR 2 możemy działać na wszystkie części ciała, wprowadzając każdy rodzaj preparatu. Preparat jest wprowadzany w równych odległościach, zawsze na tę samą, ustaloną wcześniej, głębokość. Jeden zabieg umożliwia wykonanie od 1000 do 2000 stymulacyjnych mikronakłuć w obrębie twarzy, bez odczuwalnego dyskomfortu.

Przy pomocy urządzenia możemy wprowadzić do skóry cały szereg preparatów, takich jak: usieciowiony kwas hialuronowy, toksyna botulinowa, osocze wielopłytkowe, atelokolagen. Głębokość iniekcji można regulować w przedziale od 0 mm do 5 mm (z interwałem co 0,2 mm), dzięki czemu jesteśmy w stanie precyzyjnie dotrzeć do tkanki podskórnej i skóry właściwej, gdzie znajduje się najwięcej elastyny i kolagenu. Urządzenie posiada opatentowany system blokady przepływu zwrotnego, co zapobiega cofaniu się preparatu.

Zabieg ten jest w pełni bezpieczny, dzięki wbudowanym mechanizmom precyzyjnego określenia głębokości, na jakiej wprowadzany będzie preparat, a także w kontekście higienicznym, dzięki jednorazowym filtrom. Jedyne objawy, które możemy zaobserwować to utrzymujące się kilka godzin delikatne zaczerwienienie. W przypadku skór bardzo wiotkich, przy pierwszym zabiegu, możemy obserwować niewielkie wybroczynki – jest to ogromny postęp w stosunku do tradycyjnej mezoterapii.

2. DERMAPEN 4

Zabieg wykonywany urządzeniem DERMAPEN 4, firmy Equipmed, to nieinwazyjny sposób na stymulacje skóry do procesów samoregeneracji. Wzmaga produkcję kolagenu i elastyny, dzięki czemu formują się nowe tkanki – pogrubiające i zagęszczające skórę, która wizualnie staje się również napięta, nawilżona i bardziej elastyczna. Proces naprawy skóry trwa kilka miesięcy, a jego efekty są widoczne i długotrwałe. Pierwsze efekty można zaobserwować już po tygodniu po zabiegu, jednak, by skóra doznała pełnej stymulacji, niezbędne jest wykonanie czterech zabiegów w miesięcznych odstępach. DERMAPEN 4 poprawia stan naszej skóry w sposób naturalny, niemal fizjologiczny i zatrzymuje procesy starzenia.

DERMAPEN 4 to urządzenie, które swoim wyglądem przypomina ołówek, zakończony 16 igłami w postaci kartidża, które poruszają się pulsacyjnie, z prędkością 1920 wkłuć na sekundę, na głębokość od 0,2 do 3mm – w zależności od ustawienia. Dzięki automatycznej kalibracji zawsze osiągamy wyznaczoną głębokość nakłuć. Kalibracja umożliwia nam również indywidualne dostosowanie zabiegu do potrzeb skóry klientki. Serię zabiegów dostosowuje się zawsze do potrzeb i stanu skóry pacjentki.

Zdecyduj się na zabieg DERMAPEN 4,  jeśli zaobserwowałaś u siebie:

 • drobne zmarszczki
 • utratę jędrności skóry twarzy, szyi, dekoltu
 • przebarwienia
 • blizny potrądzikowe i pooperacyjne
 • rozstępy
 • rozszerzone pory
 • osłabienie kondycji włosów

3. NANOPORE

Zabieg z wykorzystaniem NANOPORE (firmy Sesderma) jest dedykowany przede wszystkim dla osób, które obserwują u siebie pierwsze objawy starzenia, takie jak: zmarszczki, brak jędrności i witalności skóry, czy przebarwienia. Polecamy go również w przypadkach blizn i rozstępów, a także łysienia. NANOPORE działa na zasadzie stymulacji mikroigłowej, przeprowadzanej przy pomocy urządzenia NANOPORE. To urządzenie oferuje specyficzny sposób poruszania się innowacyjnych igieł, na regulowanej głębokości (od 0.15 mm do 2.5 mm). Zabieg jest praktycznie bezbolesny, bezpieczny i doprowadza do szybkiej regeneracji skóry. Po zabiegu skóra wygląda dobrze – nie występują widoczne krwawienia i podrażnienia.

NANOPORE gwarantuje efek odmłodzenia, napięcia, poprawy kolorytu i zmniejszenia zaczerwienienia skóry, dzięki uruchomieniu naturalnych procesów naprawczych. Wywołuje zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, a także czynników wzrostu, a pozostałe mikroperforacje indukują usunięcie rogowego naskórka, dzięki czemu zwiększają przenikanie składników aktywnych w głąb skóry.

Jeśli terapię z wykorzystaniem urządzenia NANOPORE wzbogacimy przeprowadzeniem peelingu chemicznego i użyciem odpowiedniego serum regenerującego, będziemy mogli zaobserwować zwielokrotnione efekty tej terapii.

W przypadku tego zabiegu zalecane jest wykonanie od 4-6 powtórzeń, w odstępach 2-4 tygodni.

Zabiegu nie powinny wykonywać kobiety w ciąży oraz karmiące piersią, osoby z aktywnym trądzikiem lub opryszczką, a także cierpiące na chorobę nowotworową.

4. R. PEN BY URGO AESTHETICS R.

R.PEN BY URGO AESTHETICS R. to urządzenie przeznaczone do wykonywania zabiegów odmładzających skórę, redukujących drobne linie i zmarszczki, rozstępy, blizny, zmiany pozapalne, niedoskonałości i przebarwienia. Możliwość wszechstronnego wykorzystania to tylko jedna z zalet tego urządzenia. Zaawansowana technologia umożliwia stosowanie zmiennej głębokości nakłuć i prędkości pracy, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie oczekiwanych efektów. Dodatkowo R.Pen wyposażony jest w innowacyjny system świateł LED-Derma BioLights, które działają wspomagająco na skórę.

System świateł Led-Derma BioLights obejmuje:

 • ZIELONY, 650-730 nm: zabiegi oczyszczające
 • CZERWONY, 430-450 nm: zabiegi anti-aging
 • NIEBIESKI, 525-550 nm: zabiegi dla skóry z niedoskonałościami
 • ŻÓŁTY, 565-570 nm: zabiegi dla skóry szarej z nierównym kolorytem
 • FIOLETOWY, 380-440 nm: zabiegi dla skóry trądzikowej
 • TURKUSOWY, 460-495 nm: zabiegi dla skóry wrażliwej, naczyniowej
 • NEUTRALNY: zabiegi dla skóry z przebarwieniami

W trakcie zabiegu używane są sterylne kartridże wykonane ze stali chirurgicznej z końcówkami typu „flower”, umożliwiającymi opcjonalne wykonanie masażu podczas zabiegu:

 • 12 IGŁOWY –redukcja zmian potrądzikowych, pojędrnienie i spłycenie zmarszczek, odżywienie skóry.
 • 36 IGŁOWY-redukcja blizn i rozstępów, niwelowanie bruzd, drobnych przebarwień, odmładzanie.
 • NANOIGŁOWY -umożliwia wykonanie masażu, podanie substancji czynnych do naskórka. System ten jest odpowiedni do cer wrażliwych i naczyniowych.

Przeciwwskazania:

 • aktywny stan zapalny i procesy ropne.
 • ciąża
 • alergia na któryś ze składników substancji stosowanych do zabiegu
 • stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi
 • czynne choroby nowotworowe

5. ACQUAGOLD

AQUAGOLD Fine Touch to rewolucyjny zabieg, który sprawi, że Twoja skóra stanie się wyraźnie rozświetlona, nawilżona, a drobne niedoskonałości ulegną wyraźnemu zmniejszeniu. Zabieg polega na podaniu poprzez mikronakłucia spersonalizowanego koktajlu, który trafia bezpośrednio do skóry właściwej, dzięki użyciu innowacyjnego aplikatora. Aplikator AQUAGOLD Fine Touch pokryty jest 24 karatowym złotem i jako pierwszy na świecie został zatwierdzony przez FDA, jako produkt I klasy medycznej. Posiada również certyfikat CE.

AQUAGOLD to produkt całkowicie sterylny, jednokrotnego użytku. Mikroigły, pokryte 24karatowym złotem, wyposażone są w mikrokanały aplikujące wybrany preparat. Ta unikatowa budowa pozwala na dostarczenie spersonalizowanego koktajlu, połączonego często z toksyną botulinową, do skóry właściwej.

Zabieg można wykonać w obrębie twarzy, szyi, dekoltu, czy górnej części dłoni. Nie wymaga on rekonwalescencji, a już na drugi dzień widoczne są pierwsze efekty zabiegu. Pełne efekty zabiegu jesteśmy w stanie zaobserwować po tygodniu, dlatego często wybiera się ten zabieg, jako idealny sposób na odmłodzenie cery przed ważnymi uroczystościami, takimi jak śluby, wyjścia, gale. Wykonanie zabiegu tydzień wcześniej gwarantuje, że w dniu wydarzenia nasza cera będzie wyglądała spektakularnie – będzie wyraźnie odmłodzona, napięta i nawilżona.

Dzięki opatentowanej technologii jesteśmy w stanie uniknąć skutków ubocznych. Po zabiegu może się pojawić jedynie rumień, który zazwyczaj utrzymuje się do godziny, choć w zdecydowanej większości przypadków w ogóle nie występuje.

AQUAGOLD traktuje się również jako perfekcyjne dopełnienie takich zabiegów jak: iniekcje kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, kwasu polimlekowego, czy lasera.

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+