Archiwum

Usuwanie zbędnego owłosienia

Usuwanie zbędnego owłosienia

Laser ten to innowacyjny i nowatorski laser, którego rozwiązania chronione są prawami autorskimi. Jest niedoścignionym wzorem dla konkurencji, jeśli chodzi o skuteczną i trwałą depilację. Umożliwia inteligentną diagnozę, wykorzystując czytnik poziomu melaniny w skórze, dobierając, na podstawie tych danych, idealne parametry zabiegu. Liczne badania kliniczne potwierdzają jego rolę lidera w dziedzinie depilacji laserowej. Bardzo szybkie tempo pracy i zaawansowana głowica chłodząca gwarantują komfort pacjenta.

Jeśli mierzysz się z problemem nadmiernego owłosienia, hirsutyzmu, czy przymieszkowego zapalenia mieszków włosowych – ten zabieg jest stworzony dla Ciebie. Liczne badania kliniczne, a także wieloletnie doświadczenia lekarzy i kosmetologów oraz rzesze zadowolonych klientek i klientów, potwierdzają jego skuteczność. Laser ten dzięki zastosowanym rozwiązaniom, daje możliwość termicznej destrukcji mieszka włosowego, również w przypadku włosów cienkich i jasnych. Dodatkowo epilacja, nawet dużych fragmentów skóry, trwa zaledwie kilka minut.

Jako jedyny laser na świecie jest wyposażony w inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze – SKINTEL. Dzięki temu dokładnie rozpoznaje indywidualne parametry skóry, przesyłając je do systemu komputerowego znajdującego się w laserze. Technologia Photon Recycling umożliwia efektywniejsze korzystanie z wytworzonej energii, poprzez wykorzystanie światła naturalnie odbijającego się od skóry,  a Advanced Contact Cooling, zakończona grubą warstwą szkła szafirowego,  pozwala na chłodzenie skóry, które podnosi komfort podczas całego zabiegu.

Zazwyczaj, dla osiągnięcia pełnych rezultatów, wykonuje się minimum cztery zabiegi w przerwach określonych dla danej partii ciała.

Przeciwskazaniami do wykonania zabiegu są:

 • Świeża opalenizna
 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Przerwana ciągłość naskórka
 • Epilepsja
 • Leki, zioła fotouczulające
 • Terapia retinoidami
 • Przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi

 

INFORMACJE DLA PACJENTÓW PO ZABIEGU LASEROWEGO USUWANIA OWŁOSIENIA.

 1. Po zabiegu na skórze może pojawić  się rumień, obrzęk, pieczenie. Objawy te ustępują najpóźniej w przeciągu 48 godzin. W rzadkich przypadkach mogą utrzymywać się dłużej.
 2. Powyższe objawy można złagodzić stosując zimne okłady oraz pielęgnując skórę Pantenolem lub kremem po opalaniu.
 3. Włosy będą wykruszały się ze skóry przez okres ok. 3 tygodni.
 4. Między zabiegami, jedynymi dozwolonymi metodami usuwania owłosienia są: golenie za pomocą maszynki do golenia. Nie wolno włosów usuwać za pomocą: pensety, depilatora elektrycznego, wosku.
 5. Należy unikać ekspozycji na światło (słońce, solarium) - minimum miesiąc po zabiegu i miesiąc przed zabiegiem. Ale UWAGA: przerwa ta może okazać się niewystarczająca i w przypadku utrzymującej się opalenizny może nastąpić dyskwalifikacja od zabiegu.
 6. U pacjentów, którzy korzystali intensywnie  z solarium lub intensywnie się opalali, mogą pojawić się odbarwienia (zanik pigmentu) – utrzymujący się do kilku miesięcy po zabiegu.
 7. Należy stosować kremy z filtrem ochronnym (faktor min.50, miesiąc przed i miesiąc po zabiegu).
 8. Odstępy między poszczególnymi zabiegami:
 • twarz: 4-6 tygodni
 • pachy, bikini, linia środkowa brzucha, ręce, pośladki: 4-6 tygodni
 • plecy, klatka piersiowa: 8-10 tygodni
 • łydki, uda: 8-10 tygodni
 1. W przypadku zażywania leków fototoksycznych (np. antybiotyki, leki przeciwbólowe), należy zrobić 24 godziny przerwy przed zabiegiem. Nie powinno się pić herbatek na bazie dziurawca, nagietka, bratka. W dniu zabiegu nie należy również pić alkoholu.

Laser ten otrzymał nagrodę  Prix de Beauté w 2013 roku. Statuetka przyznana została przez czytelniczki magazynu Cosmopolitan w kategorii "Odkrycie Roku". Nagroda Cosmopolitan Prix de Beauté jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w branży kosmetycznej w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i w Polsce.

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms