Archiwum

SHAPE UP HIT!

SHAPE UP HIT!

Czy wiesz, że z wiekiem maleje ilość produkowanego kolagenu w skórze? Do 45. roku życia tracimy do 25% kolagenu*.
(*Shuster, S i wsp. „The influence of age and sex on skin thickness, skin collagen and density”. The British journal of dermatology vol. 93,6 (1975): 639-43.)

Czy dostrzegasz, że Twoja skóra traci napięcie i robi się wiotka? Marzysz o podkreślonych rysach twarzy i świeżym odmłodzonym wyglądzie?

Poznaj SHAPE UP™ HIT™ z efektem niechirurgicznego liftingu twarzy. Stworzony, aby konturować, ujędrniać i unosić. Zabieg SHAPE UP™ to nowy HIT™ na rynku!

SHAPE UP™ jest odpowiedzią na potrzebę pacjentów, u których chcemy uzyskać efekt niechirurgicznego liftingu twarzy. Protokół SHAPE UP™ wykonywany jest przy wykorzystaniu wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego o różnych właściwościach fizycznych (wypełniacze różnią się między sobą!), jeśli u pacjenta zdiagnozowana jest wyraźna wiotkość skóry – zabieg wykonuje się w połączeniu z biostymulatorem tkankowym na bazie kwasu L-polimlekowego (PLLA).SCULPTRA 

Połączenie biostymulatora z wypełniaczem daje z jednej strony natychmiastowy efekt uniesienia i poprawy owalu twarzy, a z drugiej strony długoterminowej stymulacji produkcji kolagenu. Efekt poprawy jakości skóry i jej napięcia z miesiąca na miesiąc będzie bardziej widoczny.

To idealnie rozwiązanie dla pacjentów, którzy pragną zobaczyć pierwsze efekty tuż po zabiegu oraz cenią poprawę jakości skóry w dłuższej perspektywie czasowej.

Jakich efektów możesz się spodziewać po zabiegu SHAPE UP ™?

  • Odbudowa objętości oraz podparcie środkowej części twarzy dające efekt liftingu i odmłodzenia.
  • Ujędrnienie skóry skutkujące poprawą owalu twarzy.
  • Zmniejszenie bruzd nosowo-wargowych.
  • Redukcja zmęczonego wyglądu twarzy.
Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+