Archiwum

Czy laserowe usuwanie makijażu permanentnego jest bezpieczne? Dowiedz się więcej!

Czy laserowe usuwanie makijażu permanentnego jest bezpieczne? Dowiedz się więcej!

Czy laserowe usuwanie makijażu permanentnego jest bezpieczne? Dowiedz się więcej!

Zdarza się tak, że makijaż permanentny jest źle wykonany, stary lub po prostu wyblakły. Klientki zgłaszają się do gabinetu w celu uzyskania pomocy i konsultacji w sprawie makijażu permanentnego. W salonie często otrzymuje propozycję wykonania retuszu lub jego odświeżenia. W tej sytuacji najlepiej jednak najlepiej zdecydować się na metodę skuteczną i przede wszystkim bezpieczną – laserowe usuwanie makijażu permanentnego.

Laser Alma Harmony XL Pro Q-Switch – czy to bezpieczna metoda?

Laser Alma Harmony XL Pro Q-Switch to bardzo nowoczesne urządzenie nie tylko do usuwania makijażu permanentnego, ale także do pozbywania się niechcianego tatuażu. Tak jak i samą usługę makijażu permanentnego należy wykonywać w sprawdzonym gabinecie, tak samo sprawy mają się z jego usunięciem.

Metoda usuwania laserem jest bezpieczna, obarczona bardzo niskim ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych. Samo urządzenie to bardzo wysoka technologia najwyższej jakości. Na taki sprzęt i doświadczonych profesjonalistów możesz liczyć w Klinice Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address w Warszawie.

Na czym polega laserowe usuwanie makijażu permanentnego?

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego polega na rozbiciu cząstek niechcianego pigmentu przy pomocy Alma Harmony XL Pro Q-Switch.

Laserowe usuwanie makijażu permanentnego polega na rozbiciu cząstek niechcianego pigmentu pomocy Alma Harmony XL Pro Q-Switch. Urządzenie emituje ultrakrótki impuls w głąb skóry, który  selektwnie jest pochałaniany przez barwnik i powoduje stopniowe usunięcie pigmentu.

Metoda ta jest bardzo skuteczna. Coraz więcej osób korzysta z zabiegów, a Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Beauty Address każdy przypadek konsultuje i indywidualnie. Dostosowując zabiegi, tak by skutecznie i w jak najkrótszym czasie pozbyć się niechcianego makijażu permanentnego lub tatuażu.

Ile zabiegów trzeba wykonać, aby uzyskać zadowalające efekty przy usuwaniu makijażu permanentnego?

Ilość zabiegów uzależniona jest głównie od typu barwnika oraz głębokości jego umiejscowienia. Najlepiej umówić się na konsultację w celu omówienia, jak powinien w twoim przypadku być przeprowadzony zabieg i ile razy trzeba będzie go powtarzać. Najczęściej przeprowadza się od 4 do 10 zabiegów, niemniej to doprawdy indywidualna sprawa.

Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym wykonanym zabiegu.

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+