Aktualności

Zabieg rewitalizujące na twarz

Zabieg rewitalizujące na twarz

Rewitalizacja twarzy? Wybierz VOLITE! Umów się na konsultację z naszym specjalistą, który pomoże ci dobrać najbardziej efektywny zabieg do potrzeb Twojej skóry! Nie czekaj - lato zbliża się wielkimi krokami.

VOLITE Firmy Juvederm to zabieg który możemy zakwalifikować do zabiegów o charakterze mezoterapii ze względu na sposób wykonywania zabiegu, jednakże nie ma on nic wspólnego z tradycyjną mezoterapią  - jest to  zupełnie inna wyższa  jakość. Nie ma jak na razie takiej mezoterapii, która wykonana raz na pół roku da taki efekt, jaki daje jeden zabieg Volite. Jest to zabieg rewitalizujący, nie wypełniający, a więc jak najbardziej nadaje się dla osób które pragną mieć piękną wypielęgnowaną nawilżoną i rozświetloną skórę, a jednocześnie nie chcą zmian kształtu  twarzy.

Zabieg nawilża, likwiduje siatkę drobnych zmarszczek poprawia elastyczność, napięcie i naprawdę rozświetla skórę jak żaden inny dotychczasowy zabieg. Nadaje sie do rewitalizacji twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i innych części ciała. Fenomen tego zabiegu polega na tym, że do uzyskania super efektu wystarcza jeden zabieg, a kolejne dla podtrzymania możemy wykonać dopiero po upływie sześciu miesięcy, podczas gdy inne zabiegi rewitalizujące

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms