Aktualności

Zwalcz cellulit przed wakacjami!

Zwalcz cellulit przed wakacjami!

Chcesz ujędrnić skórę przed wakacjami? Urlop zbliża się wielkimi krokami? Nie czekaj! Umów się na wizytę już dziś.

Zimowe rozleniwienie nierzadko nasila objawy cellulitu. Walka z nim to nie tylko zabiegi, ale współdziałanie wielu czynników. Etiopatogeneza cellulitu jest złożona - celem jest pobudzenie krążenia krwi i limfy, stymulacja mikro cyrkulacji w komórkach, by usprawnić wydalanie produktów przemiany materii oraz przyspieszyć rozkład tłuszczów. Stosowane substancje aktywne mogą występować w formie peelingu, maseczek, olejków i kremów.

Polecamy miły, przyjemny, relaksujący, a jednocześnie bardzo skuteczny zabieg na ciało VENUS LEGACY, Endermologie LPG ALLIANZ czy miejscowe usuwanie tkanki tłuszczowej z wrażliwych opornych na odchudzanie okolic za pomocą technologii HIFU.

VENUS LEGACY  łączy aż 4 różne technologie: opatentowaną multipolarną falę radiową, impulsowe pole magnetyczne, próżniowy masaż VariPulse i podnoszenie temperatury tkanki w czasie rzeczywistym (widać ją przez cały cały czas na ekranie). Dzięki tym zaawansowanym rozwiązaniom zabieg jest przyjemny w odczuciach i jednocześnie bardzo skuteczny. Przypomina masaż podciśnieniowy na ciepło. Ustawienia są dobierane komputerowo, a pacjent ma wpływ na wysokość tolerowanej przez siebie temperatury. Pierwsze efekty są natychmiastowe – dochodzi do skurczenia się włókien kolagenowych, dzięki czemu widać poprawę napięcia i uniesienie skóry. Na wyeliminowanie komórek tłuszczowych i pełną przebudowę kolagenu (na skutek pobudzenia do pracy fibroblastów) trzeba jednak poczekać ok. 2-3 tygodni .  Wtedy zobaczymy ostateczne rezultaty. Zabieg najlepiej powtarzać ok. 4-10 razy (zwykle 6), w odstępach co 7-10 dni.  Potem zaleca się wykonywanie seansów przypominających (co 2 miesiące). Pacjentki powinny też pamiętać o piciu w tym okresie dużych ilości wody – przyspieszy to drenaż i ułatwi usuwanie rozbitych komórek tłuszczowych. Venus Legacy to świetny zabieg wspomagający przy odchudzaniu i po ciąży. Bardzo skutecznie redukuje też cellulit. Urządzenie wyposażone też jest w specjalną głowicę do zabiegów na twarz i szyję – efektem jest wygładzenie zmarszczek i nieinwazyjny.

ENDERMOLOGIA ALIANZE

Nowy patent zastosowany w endermologii LPG ALLIANCE umożliwia intensywną i szybką stymulacje tkanek przy zachowaniu wyjątkowego komfortu zabiegu

  • To 3 działania w 1 ustawieniu
  • Redukuje miejscowo zlokalizowaną i oporną  tkankę tłuszczową
  • Wygładza cellulit
  • Ujędrnia skórę stymulując produkcje naturalnego kolagenu ,elastyny i kwasu hialuronowego

Sensor identyfikacji skory ALLIANCE pozwala dostosować zabieg do indywidualnych potrzeb i wymagań skory gwarantując doskonałe efekty!

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms