Baza wiedzy

Brwi i rzęsy przed i po!

Brwi i rzęsy przed i po!

Zdrowe i długie rzęsy oraz gęste brwi podkreślają urodę każdej kobiety.  Chcesz nadać wyrazu Twojemu spojrzeniu? Skorzystaj z naszej oferty zabiegów pielęgnujących brwi oraz rzęsy. Gwarantujemy naturalny, ale widoczny efekt. 

Zadbane brwi i rzęsy podkreślają nasz wizerunek oraz nadają twarzy charakteru. Odpowiednio dobrany kształt brwi sprawia, że nasza twarz optycznie się wyszczupli, dowolnie zmieni kształt lub zostanie wymodelowana. Dodatkowo wyregulowane i podkreślone brwi, oraz zadbane rzęsy oszczędzą ci mnóstwo czasu podczas porannego makijażu!

Laminacja brwi i rzęs to nieinwazyjna, trwała stylizacja, która zmienia strukturę włosa, dzięki czemu ułatwia jego stylizację. Odpowiednie preparaty sprawiają, że możemy uzyskać nowy kształt brwi i rzęs, wydobywając ich długość oraz objętość. Klientki często dopełniają ten zabieg koloryzacją, która dodatkowo podkreśla spojrzenie. 

W Gabinecie Bella zadbamy o Twój komfort i piękny wygląd. Umów się na zabieg i ciesz się wyrazistym spojrzeniem! Skorzystaj z naszej oferty i podkreśl swoją urodę!

Efekty naszych klientek przed i po:

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms