Archiwum

Makijaż permanentny przed i po!

Makijaż permanentny przed i po!

Czujesz się niekomfortowo bez makijażu? Twoja oprawa oka jest bardzo jasna? A może chcesz naturalnie podkreślić usta? Skorzystaj z naszej oferty i umów się na makijaż permanentny!

Makijaż permanentny to świetne rozwiązanie dla kobiet, których zajęcia wymagają codziennego makijażu, osób uprawiających sport, czy tych, które po zmyciu makijażu czują się niekomfortowo ze swoim wyglądem. Makijaż permanentny może pomóc w wyrównaniu przebarwień korekcji blizn, uzupełnieniu brwi, czy korekcji małych ognisk łysienia plackowatego. Zobacz efekty naszych klientek! 

Wykonujemy makijaż permanentny, który jest naturalny, ponadczasowy i sprawdzi się w każdej sytuacji. Jego podstawowym celem jest podkreślenie świeżości, naturalności i elegancji. Na bazie makijażu permanentnego, wykonanego w taki sposób, możecie wykonać taki makijaż na jaki danego dnia macie ochotę, a przy tym oszczędzić czas.

W naszym salonie medycyny estetycznej oferujemy makijaż permanentny brwi, powiek oraz ust. Każdy zabieg wykonywany w naszym salonie, poprzedza konsultacja ze specjalistą, który po przeprowadzonej rozmowie doradzi najlepsze rozwiązanie. Umów się na wizytę i pozwól nam rozwiać Twoje wątpliwości!

Efekty naszych klientek przed i po makijażu permanentnym:  

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+