Archiwum

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja to zabieg, którego celem jest złuszczenie skóry. W naszym gabinecie wykonujemy go urządzeniem niemieckiej firmy Skin Jet, która traktowana jest jako numer jeden przez wszystkie najlepsze salony w Europie.

Mikrodermabrazja stanowi przygotowanie do zabiegu właściwego. Dzięki złuszczeniu naskórka jesteśmy w stanie wprowadzić do skóry składniki aktywne, przy pomocy innych technik, takich jak: ultradźwięki, mezoterapia igłowa, zabiegi z wykorzystaniem kwasów, fal radiowych, czy krolift.

Firma Skin Jet proponuje wprowadzanie składników aktywnych przy pomocy ultradźwięków, wzmocnionych jeszcze dodatkowym polem elektromagnetycznym, dzięki czemu składniki aktywne są w stanie skuteczniej penetrować skórę. Składniki odżywcze zawsze dobierane są indywidualnie, w zależności od potrzeb skóry.

Mikrodermabrazję można wykorzystać przy każdym rodzaju skóry. Dzięki zabiegowi uzyskamy efekt wygładzenia, nawilżenia i napięcia, poprawimy wygląd blizn trądzikowych, a także znacząco zmniejszymy przebarwienia.

Zabiegi można wykonywać zarówno w serii, jak i pojedynczo.

Firma Skin Jet przygotowała specjalną linię kosmetyków, które są przeznaczone do wykorzystywania w tej metodzie.

Zabieg mikrodermabrazji Skin Jet jest przeprowadzany przy pomocy specjalnej głowicy, która wytwarza strumień kryształków wodorotlenku glinu. Taki sposób działania określa się mianem mikrodermabrazji koroundowej. Powstałe podciśnienie skutecznie złuszcza naskórek, poprzez uderzenia kryształków o skórę i wywołanie efektu usuwania zrogowaciałych komórek.

Drugim etapem jest regeneracja, która następuje poprzez wprowadzenie w głąb skóry substancji aktywnych, przy wykorzystaniu ultradźwięków.

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms