Archiwum

1TIMEEXPERT

1TIMEEXPERT

Jeśli czujesz, że Twoja skóra przestała wyglądać zdrowo, dostrzegłaś pierwsze oznaki starzenia, a kiedy patrzysz na siebie czujesz, że cera mogłaby być zdecydowanie mniej szara i zmęczona, to polecamy zabiegową nowość w Germaine de Capuccini. Zabieg ten wykorzystuje rewolucyjną technologię – dzięki opatentowanemu nanopolimerowi HLG aż sześciokrotnie zwiększa skuteczność czystej, 10%, witaminy C. Już sam nanopolimer HLG głęboko odżywia komórki skóry i umożliwia przedłużone uwalnianie składników aktywnych. Formuła ta wzbogacona została o witaminę E i kwas ferulowy. Synergia tych składników sprawia, że ich działanie fotoochronne jest wielokrotnie większe, znacznie ogranicza też powstawanie uszkodzeń, które promieniowanie UV może wywołać w DNA komórek skóry.

Już po pierwszym zabiegu skóra staje się o 98% bardziej nawilżona, gładka, pełna blasku i energii, dlatego też jest to zabieg często wybierany przez klientki, które w najbliższym czasie planują udać się na większe uroczystości i pragną wyglądać olśniewająco.

Zabieg ten oferowany jest w dwóch opcjach, dla dwóch rodzajów skór:

  • linia niebieska – dla skóry suchej, odwodnionej, pozbawionej blasku;
  • linia różowa – dla skór starzejących się, ze zmarszczkami, utratą jędrności i nawilżenia.

Zabieg zwieńczony jest wykorzystaniem płatu kolagenowego, który dodatkowo nawilża, chłodzi i sprawia, że skóra jest aksamitna w dotyku.

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms