Archiwum

Nanopore

Nanopore

Zabieg z wykorzystaniem Nanopore (firmy Sesderma) jest dedykowany przede wszystkim dla osób, które obserwują u siebie pierwsze objawy starzenia, takie jak: zmarszczki, brak jędrności i witalności skóry, czy przebarwienia. Polecamy go również w przypadkach blizn i rozstępów, a także łysienia. Nanopore działa na zasadzie stymulacji mikroigłowej, przeprowadzanej przy pomocy urządzenia Nanopore. To urządzenie oferuje specyficzny sposób poruszania się innowacyjnych igieł, na regulowanej głębokości (od 0.15 mm do 2.5 mm). Zabieg jest praktycznie bezbolesny, bezpieczny i doprowadza do szybkiej regeneracji skóry. Po zabiegu skóra wygląda dobrze – nie występują widoczne krwawienia i podrażnienia.

Nanopore gwarantuje efek odmłodzenia, napięcia, poprawy kolorytu i zmniejszenia zaczerwienienia skóry, dzięki uruchomieniu naturalnych procesów naprawczych. Wywołuje zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny, a także czynników wzrostu, a pozostałe mikroperforacje indukują usunięcie rogowego naskórka, dzięki czemu zwiększają przenikanie składników aktywnych w głąb skóry.

Jeśli terapię z wykorzystaniem urządzenia Nanopore wzbogacimy przeprowadzeniem peelingu chemicznego i użyciem odpowiedniego serum regenerującego, będziemy mogli zaobserwować zwielokrotnione efekty tej terapii.

W przypadku tego zabiegu zalecane jest wykonanie od 4-6 powtórzeń, w odstępach 2-4 tygodni.

Zabiegu nie powinny wykonywać kobiety w ciąży oraz karmiące piersią, osoby z aktywnym trądzikiem lub opryszczką, a także cierpiące na chorobę nowotworową.

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms