Baza wiedzy

PROPHILO

PROPHILO

Prophilo to stabilizowany kompleks hybrydowy kwasu hialuronowego o wysokiej i niskiej masie cząsteczkowej. Wywołuje wielopoziomowy, aktywny remodeling, ujędrniając skórę twarzy, szyi i całego ciała. Podnosi elastyczność oddziałując na włókna sprężyste i produkcję kolagenu. Działa też doskonale na procesy naprawy tkanki skórnej w przypadku trądziku i blizn.

Prophilo to produkt, który został stworzony dzięki zastosowaniu opatentowanej przez IBSA, innowacyjnej technologii produkcji NAHYCO. Cechuje się optymalną zdolnością do integracji tkanek, równomiernego rozprowadzania ich po wstrzyknięciu, dzięki czemu odbudowa tkanki tłuszczowej jest jednorodna.

 Produkt wstrzykuje się techniką punktów bioestetycznych (BAP) w celu zminimalizowania ryzyka i zmaksymalizowania skuteczności produktu. Punkty te to: kość jarzmowa, podstawa nosa, skrawek ucha. Zostały one opracowane uwzględniając obszary, na których nie występują duże naczynia krwionośne i zakończenia nerwowe. Dzięki temu zabieg charakteryzuje się niskim ryzykiem powikłań, jest prawie bezbolesny, a jednocześnie bardzo skuteczny.

Zabieg Prophilo:

  • przeciwdziała zwiotczeniu skóry
  • redukuje zmarszczki i fałdy w dolnej części twarzy
  • poprawia konsystencje skóry
  • łagodzi drobne zmarszczki
Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms