Archiwum

ENDERMOLOGIA TWARZY

ENDERMOLOGIA TWARZY

Endermologia twarzy Alliance to doskonała metoda stymulacji i regeneracji tkanek. Cechuje się wysoką skutecznością, jest bezinwazyjna i naturalna, a przy tym doskonale działa w zabiegach odmładzających oraz przeciwstarzeniowych. Pozwala dotrzeć do głębokich warstw skóry, pobudza produkcję elastyny i kolagenu, sprawiając, że skóra jest wyraźnie ujędrniona i wygładzona. Redukuje również widoczność zmarszczek, a także poprawia owal twarzy. Jej skuteczność potwierdzona została nie tylko badaniami klinicznymi, których wykonano ponad 100, ale też doświadczeniami kosmetologów i zadowolonych z rezultatów klientek.

Innowacyjny patent Endermologie Alliance został stworzony przez francuską firmę LPG po trzydziestu latach badań nad tkanką łączną, by umożliwić jej naturalną regenerację i stymulację. Synergia opatentowanych technologii pozwoliła na stworzenie tej rewolucyjnej metody.

Zabiegi Endermolift zapewniają skórze zagęszczenie, zapobiegające jej starzeniu się. Gwarantują też rozświetlenie, wypełnienie i ujędrnienie skóry. LPG Lifts dostarcza do powierzchni skóry mikro-impulsy, które następnie penetrują ją, by wywołać biologiczną reakcję fibroblastów, a tym samym aktywować naturalną produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki temu, że zabieg usprawnia cyrkulację żylno-limatyczną i usuwa włókniste bariery w celu ułatwienia oksygenacji tkanki, doskonale sprawdzi się w zabiegach dla skór cienkich, starzejących się, wykazujących wiotczenie.

Endermologia twarzy to zabieg całkowicie bezinwazyjny, wykorzystujący opatentowaną technologię LIFT, która umożliwia synergiczne działanie dwóch klapek w komorze zabiegowej głowicy i sekwencyjne zasysanie skóry stymulujące tkankę obwodową.

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+