GENEO+

GENEO+

geneOto natychmiastowe odmłodzenie, dotlenienie i rozjaśnienie skóry. Zabieg jest inspirowany gorącymi źródłami, których dotleniające skórę działanie znane jest od lat. Przy jego pomocy uzyskujemy w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”, w wyniku której tlen wysyłany jest bezpośrednio do miejsce, które poddawane jest zabiegowi. Dodatkowo możemy oczekiwać efektu złuszczenia i przygotowania skóry do wchłonięcia niezbędnych składników odżywczych, zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

MicroBubble Technology umożliwia jednoczesne uzyskanie trzech efektów pielęgnacyjnych:

  • głębokiego dotlenienia skóry
  • usunięcia zrogowaciałej warstwy naskórka
  • wchłonięcia przez skórę składników rewitalizujących

Działanie zabiegu geneO+

  1. Dotlenienie – kapsułka z wodorowęglanu sodu i kwasu cytrynowego oraz odpowiednio dobrany do stanu skóry preparat, aktywują efekt Bohra. Dzięki temu na powierzchni skóry tworzą się mikropęcherzyki z dwutlenkiem węgla i zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalniany jest do tkanek i natychmiast dotlenia skórę.
  2. Złuszczanie – uwolnienie mikrogranulek z kapsułki powoduje złuszczenie warstwy rogowej naskórka i usunięcie zanieczyszczeń z jej powierzchni. Skóra staje się wygładzona i gotowa na dalszą pielęgnację.
  3. Wchłanianie – tak przygotowana skóra jest w stanie wchłonąć substancje aktywne zawarte w zaaplikowanym preparacie. Zazwyczaj wykorzystuje się kwas hialuronowy, azaleinowy, kojowy lub retinol.

Zabieg występuje w dwóch opcjach:

  1. NeoRevive – zapewnia niesamowite odmłodzenie skóry, redukuje zmarszczki i ujędrnia, zmniejsza pory, poprawia gęstość i odżywienie, dzięki czemu od razu zauważalny jest zdrowszy i bardziej promienny wygląd skóry
  2. NeoBright – zabieg rozświetlający, dotleniający i nawilżający, wyrównuje koloryt, poprawia gęstość skóry, odżywiając ją zapewnia promienny wygląd.
Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+