Baza wiedzy

CRIOLIFT III /LECZENIE ZIMNEM/

CRIOLIFT III /LECZENIE ZIMNEM/

Jeśli czujesz, że Twoja skóra jest wiotka i pozbawiona jędrności, występują na niej przebarwienia, trądzik lub blizny, zmarszczki i nierówności, a policzki utraciły swój dawny kształt – powinnaś wziąć pod uwagę innowacyjny zabieg Criolift, który ma szerokie zastosowanie w dziedzinie anti-aging, ale jednocześnie jest całkowicie bezbolesny.

Cryolift III Filorga łączy w sobie trzy kroki:

  • Krioplastykę – liftingującą terapię zimnem
  • Luminoterapię – terapię światłem LED (4 kolory)
  • Kompleksy biologiczne i ekskluzywne kosmetyki, bogate w wyciągi komórkowe pozyskiwane z kawioru łososia.

KRIOPLASTYKA

Na pierwszym etapie wykorzystywany jest Cryolift – specjalny aparat z sondą uwalniającą stabilizowane zimno (zakres temperatur -10 do -18 ºC). Krioplastyka pozwala nam na wymodelowanie, uniesienie i ujędrnienie skóry, dzięki technologii, która umożliwia stabilizację ujemnej temperatury, a tym samym wywołanie przemian w naskórku i skórze właściwej, takich jak: zwiększenie mikrokrążenia, dotlenienia skóry, ułatwienie penetracji składników aktywnych w głąb skóry.

LUMINOTERAPIA

Terapia światłem LED to innowacyjne rozwiązanie, które wykorzystuje emitowaną przez głowice diodowe energię świetlną o różnych kolorach, odpowiadających falom świetlnym o określonej długości. Ten rodzaj światła jest zupełnie nieinwazyjny, ze względu na niską intensywność, co niweluje ryzyko niepożądanych efektów ubocznych, umożliwia skorzystanie z terapii osobom o różnych fototypach, a także zapewnia szybkość i efektywność zabiegu.

Jakich efektów możemy się spodziewać, gdy zdecydujemy się na zabieg luminoterapii?

  • ujędrnienia
  • poprawy kolorytu skóry
  • zmniejszenia ilości zmarszczek
  • poprawy owalu twarzy
  • zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny
  • lepsze przyswajanie substancji czynnych zawartych w kosmoceutykach
  • terapii trądziku pospolitego i stanów zapalnych skóry

Cryolift III oferuje cztery rodzaje światła, a dzięki ich połączeniu osiągamy synergię działania i wyjątkową skuteczność. Światło w zależności od długości fali ma określoną barwę i przenika na różną głębokość, dzięki czemu oddziałuje na poziomie poszczególnych warstw skóry. Cryolift III łączy dwa moduły światła: ciągły i pulsujący, co zapewnia odpowiednią stymulację komórek (optymalne pobudzenie mitochondriów i wygenerowanie właściwego poziomu energii związanej w postaci ATP (adenozynotrójfosforan).

Rodzaje światła wykorzystywane w zabiegu Cryolift III

ŚWIATŁO CZERWONE – wnika najgłębiej w skórę właściwą, stymuluje proliferację (podziały) i metabolizm fibroblastów, w związku z tym dochodzi do produkcji czynników wzrostu, a także elementów łącznotkankowych (kolagen, elastyna, GAG). Oddziałując na układ odpornościowy ma właściwości przeciwzapalne oraz łagodzi podrażnienia. Dotlenia komórki, zwiększając biodostępność substancji odżywczych. Poprawia koloryt skóry regulując mikrokrążenie, wygładza i zagęszcza skórę, redukuje oznaki starzenia (zmarszczki, utratę elastyczności i jędrności), wspomaga regenerację skóry, stanowi profilaktykę anti-aging.

ŚWIATŁO ŻÓŁTE – wnika nieco płyciej niż światło czerwone, intensywnie stymuluje metabolizm fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu przyśpiesza regenerację skóry, przyśpiesza proces zabliźniania się ran, redukcji blizn. Terapia światłem żółtym polecana jest również w profilaktyce przeciwstarzeniowej.

ŚWIATŁO ZIELONE – wnika do poziomu granicy warstwy brodawkowej/siateczkowej skóry właściwej, poprawia cyrkulację krwi i zwiększa natlenienie tkanki, ma właściwości rozjaśniające – wpływa na pigmentację powierzchowną, normalizuje proces melanogenezy, wspomaga redukcją plam barwnikowych.

ŚWIATŁO NIEBIESKIE – wnika w skórę na niewielką głębokość, daje doskonałe efekty w terapii skór trądzikowych. Oddziałuje bezpośrednio na Proprionibacterium  Acnes.

W związku z tak szerokim profilem działania, luminoterapia jest zabiegiem polecanym osobom, które dostrzegają u siebie objawy fotostarzenia się skóry, w postaci zmarszczek, utraty elastyczności i jędrności, czy nierówności. Doskonale sprawdzi się również jako profilaktyka przeciwstarzeniowa. Może być stosowana w celu przywrócenia witalności, eliminacji płytkich przebarwień oraz redukcji blizn. Polecana jest również osobom mierzącym się z trądzikiem pospolitym i stanami zapalnymi skóry.

Dzięki synergicznemu działaniu luminoterapii i krioplastyki osiągamy jednocześnie biorewitalizację i stymulację, które zapewniają wielokierunkową poprawę kondycji skóry.

PREPARATY FILORGA PROFESSIONAL

Ostatnim krokiem jest wykorzystanie profesjonalnych preparatów Filorga Professional w domowej pielęgnacji. Dzięki zwiększonemu wchłanianiu i biodostępności substancji aktywnych, zawartych w tych preparatach, możliwa jest kompletna odnowa i rewitalizacja skóry.

W domu należy wykonać od 6 do 8 zabiegów, w odstępach od 8 do 14 dni.

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms