Baza wiedzy

FRAX 1550 /LASER DIODOWY/

FRAX 1550 /LASER DIODOWY/

Laser frakcyjny FRAX 1550 jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chciałabyś pozbyć się zmian skórnych, takich jak rozstępy, blizny trądzikowe lub chirurgiczne. Jest to wyjątkowy i potężny laser, który daje użytkownikowi niezrównaną kontrolę nad skutkami termicznymi. Wyposażony jest w system chłodzenia Ellipse SoftCool™, zapewniając pacjentowi większy komfort podczas zabiegu. Frax to laser z wbudowaną inteligencją kliniczną. Magnetyczna rączka, z wbudowanym czujnikiem ruchu, pozwala na osiągnięcie jednorodnych rezultatów zabiegu, a także nieustanne monitorowanie obszaru poddanego zabiegowi – dzięki temu możliwe jest bardzo precyzyjne dotarcie do niechcianych zmian.

Z pomocą lasera frakcyjnego Frax 1550 jesteśmy w stanie odbudować powierzchnię skóry, dzięki czemu odzyska ona swój młodzieńczy blask. Wykorzystując ten unikalny laser skutecznie rozprawimy się ze zmarszczkami oraz liniami mimicznymi, poprawimy strukturę skóry, zredukujemy blizny – zarówno te trądzikowe, jak i chirurgiczne, a także zredukujemy widoczność rozstępów.

Laser Frax 1550 wyposażony jest w precyzyjny system kontroli termicznej, dzięki czemu redukuje ryzyko wystąpienia efektów ubocznych. Zabiegi są przeprowadzane szybko, a czas przestoju jest ograniczony, wyraźnie rośnie za to komfort pacjenta podczas wykonywania zabiegu.

Nowoczesna technologia lasera pozwala na niezależne ustawienie czasu trwania impulsów oraz wartości energii, dzięki czemu uzyskujemy pełną kontrolę nad uszkodzeniami. Frax 1550 wyposażony jest w zintegrowany system chłodzenia Ellipse SoftCool™. Zaawansowane rozwiązania wykorzystane w tym wyjątkowym systemie, sprawiają, że pacjent odczuwa mniejszy ból. Te dwa elementy gwarantują, że zabieg jest w pełni bezpieczny.

Frax 1550 jest też niezwykle prosty w obsłudze – intuicyjna rączka, sprawdzony interfejs Ellipse z wbudowaną inteligencją kliniczną oraz unikalna magnetyczna rolka wyposażona w czujnik ruchu zapewniają uzyskanie jednorodnych efektów i nieustanny monitoring obszaru poddawanego zabiegowi. Dzięki temu jesteśmy w stanie w odpowiednich momentach modyfikować przyjęte parametry oraz weryfikować osiągniętą gęstość całkowitą. Jest to jednocześnie najbardziej higieniczny frakcyjny laser nieablacyjny dostępny na rynku, ponieważ demontaż roli i jej pełna dezynfekcja między poszczególnymi zabiegami nie stanowią problemu.

Frax 1550 to doskonałe uzupełnienie całej gamy aplikatorów Ellipse, która teraz obejmuje dwa lasery oraz osiem aplikatorów wykorzystujących Technologię Selektywnego Pasma (SWT®).

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms