Aktualności

Zabiegi na twarz po okresie zimowym!

Zabiegi na twarz po okresie zimowym!

Po zimie Twoja skóra potrzebuje oczyszczenia, nawilżenia, dotlenienia i kompleksowej rewitalizacji!

Okres ten  należy  wykorzystać szczególnie umiejętnie bowiem upragnione lato czyni na niej najwięcej szkód i nie jest sprzymierzeńcem większości zabiegów kosmetycznych. W okresie letnim obserwujemy szczególnie destrukcyjne działanie czynników środowiska – głównie promienie ultrafioletowe, dlatego też należy  przygotować skórę do walki - wzmocnić ją, zregenerować, by z nowym potencjałem energetycznym przetrwała lato, a ciało zachwycało zadbaną skórą i brakiem cellulitu. 

Zabiegi na twarz - co wybrać na lato?

Do najlepszych zabiegów możemy zaliczyć delikatne pilingi, które można wykonywać cały rok (np ferulowy ,migdałowy, azelainowy czy argipeel).

Bardzo dobrze sprawuje się także mechaniczna mikrodermabrazja,  bądź  złuszczanie za pomocą światła laserowego IPL. Działania te uruchamiają niezbędne procesy naprawcze w skórze właściwej – są skuteczne wewnątrz i na zewnątrz – dzięki czemu cera odzyskuje koloryt, jest bardziej napięta, zmniejszają się nawet plamy barwnikowe, liczba zaskórników oraz ilość wydzielanego łoju. Skóra zaczyna wyglądać zdrowo i młodziej, a wewnętrzne procesy zwiększające syntezę kolagenu i elastyny, ulegają naprawie. Przyśpiesza się także metabolizm komórkowy, polepsza się ukrwienie, a tym samym dotlenienie komórek skóry. Zabiegi te są doskonałe zarówno dla skóry dojrzałej, jak i młodej z tendencją do łojotoku i trądziku, co więcej można je wykonywać nawet przy małym słońcu. Zawsze trzeba jednak pamiętać o zastosowaniu kremu z filtrem.

Aktualnie gama zabiegów złuszczających jest tak różnorodna, że bez problemu można opracować program kuracji, który zadowoli każdego pacjenta dopasowując się do jego indywidualnych potrzeb – rodzaju skóry czy nawet trybu pracy. W naszej ofercie dostępne są nawet zabiegi dla osób o skórze wyjątkowo wrażliwej i naczyniowej. Ważne jest, by wszelkie zabiegi złuszczania zakończyć minimum miesiąc przed ekspozycją na  intensywne słońce, nie zapominając jednocześnie o ochronie przeciwsłonecznej.

Prawidłowo dobrany zabieg złuszczający reguluje zachwiane w skórze procesy i przygotowuje skórę do dalszych zabiegów o charakterze kosmetycznym - powierzchownych, nawilżających, dotleniających czy regenerujących. W naszej ofercie są kosmetyki zawierające kwas hialuronowy, kolagen, elastynę, wyciągi roślinne, algi morskie, witaminy, mikroelementy, które pod postacią serum, kremów, żeli czy masek wprowadzamy do skóry, a dodatkowe urządzenia, jak ultradźwięki, prądy o różnorodnych parametrach, pozwalają na wprowadzenie tych substancji do skóry.

Umów się na konsultację z naszym specjalistą, który pomoże ci dobrać najbardziej efektywny zabieg do potrzeb Twojej skóry! Nie czekaj - lato zbliża się wielkimi krokami.

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms