Archiwum

HIFU ULTRAVERA – ultradźwięki głęboko działające

HIFU ULTRAVERA – ultradźwięki głęboko działające

Niezawodna technologia HIFU wykorzystywana jest nie tylko do odmładzania twarzy czy do redukcji tkanki tłuszczowej, ale również do odmładzania miejsc intymnych kobiety.

Technologia HIFU polega na dostarczaniu energii ultradźwiękowej do tkanek głębszych przez skórę lub śluzówkę, bez jej uszkodzenia. Następnie na odpowiedniej głębokości, w zależności od użytej głowicy, energia ulega zogniskowaniu i wytwarza mikro- strefę uszkodzenia termicznego w postaci punktu o średnicy ok 1 mm co aktywuje naturalne procesy regeneracyjne organizmu, prowadzące do przebudowy i odnowienia struktury tkanki.

Zabieg skutecznie ujędrnia wewnętrzne ścianki pochwy i zawęża jej średnicę, dzięki pobudzeniu naturalnych procesów odbudowy struktury tkanek. Terapia jest szczególnie polecana dla kobiet po porodzie, cierpiących z powodu starzenia i z objawami menopauzy, dla kobiet z nietrzymaniem moczu czy chcących poprawić jakość życia seksualnego. Efekty są mierzalne i obiektywne, nie bazujemy jedynie na subiektywnej ocenie satysfakcji.  

HIFU ULTRAVERA:

  • zabieg jest szybki
  • bezinwazyjny - przebiega bez uszkodzenia powierzchni tkanki
  • bez krwawienia
  • nie wymaga rekonwalescencji
  • satysfakcja odczuwana już po pierwszym zabiegu

W ginekologii estetycznej bardzo często wykorzystujemy ultradźwięki głęboko działające wraz z technologią lasera frakcyjnego CO2. Zabieg HIFU działa przede wszystkim na poziomie mięśni i powięzi, natomiast laser frakcyjny działa rewitalizująco i nawilżająco na śluzówkę. Wykorzystanie pozytywnych efektów obu tych zabiegów, pozwala na zwielokrotnienie satysfakcji z pozytywnych efektów terapii.

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+