Nasz zespół

Marzena

Marzena

Związana z Gabinetem Kosmetyki Lekarskiej Bella od 2007 roku. Od najmłodszych lat interesowała się kosmetyką- początkowo makijażem, co później przerodziło się w pasję do kosmetologii - dlatego też wybór zawodu i drogi życiowej nie jest przypadkowy.

Zwraca szczególną uwagę na to , aby pacjent czuł się dobrze we własnej skórze, a dodatkowo ukończenie kierunku pedagogiki pozwala jej na lepsze zrozumienie potrzeb pacjenta i dobranie indywidualnej pielęgnacji gabinetowej i domowej.  Stawia na holistyczne podejście. Specjalizuje się w zabiegach na twarz (kosmetyka pielęgnacyjna, anti-age, skóry problematyczne) jak i zabiegach na ciało. W trakcie pracy wykorzystuje w praktyce wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach.

Prywatnie żona i mama.

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Pliki cookie są używane do personalizacji reklam.
Więcej informacji znajdziesz tu: Google Privacy & Terms