Nasz zespół

Piotr Nawrot

Piotr Nawrot

lekarz medycyny estetycznej, doktorant Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w dziedzinie dermatologii

Piotr Nawrot ukończył studia lekarskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2022 roku. Jest doktorantem Szkoły Doktorskiej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w dziedzinie dermatologii. Pracuje naukowo na Oddziale Dermatologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie. 

Jest laureatem międzynarodowych i krajowych studenckich konferencji naukowych z zakresu dermatologii, prelegentem i autorem doniesień zjazdowych na krajowych i międzynarodowych kongresach dermatologii i medycyny estetycznej, m.in. 30th Congress of European Academy of Dermatology and Venerology, XXII Międzynarodowym Kongresie Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging, Innowacyjnej Akademii Dermatologii Estetycznej.

Uczestniczył w licznych kongresach, konferencjach i szkoleniach w kraju i za granicą, w tym m.in. na międzynarodowym szkoleniu kadawerowym pod okiem prof. Sebastiana Cotofany. Uzyskał wiele dyplomów i certyfikatów.

Ukończył Międzynarodowe Centrum Kształcenia Anti-Aging działające w Polsce. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Do szczególnych zainteresowań doktora należą zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej i laseroterapii.  W Gabinecie Kosmetyki Lekarskiej Bella zajmuje się kompleksową diagnostyką i terapią skór problematycznych, trądzika pospolitego, trądzika różowatego oraz zabiegami medycyny estetycznej.

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+