Nasz zespół

Agnieszka Harabin-Matysiak

Agnieszka Harabin-Matysiak

dr ginekologii i położnictwa

Wykształcenie: Warszawski Uniwersytet Medyczny

Specjalistka położnictwa i ginekologii, ambasadorka Neauvia Poland. Trenerka w zakresie protokołu #Nrose oraz chirurgii plastycznej narządu intymnego kobiety. Członkini Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz European Society of Aesthetic Gynecology. Certyfikowana specjalistka ultrasonografii ginekologii i położnictwa Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz the Fetal Medicine Foundation.

Dr Agnieszka Harabin - Matysiak jest specjalistką z zakresu ginekologii i położnictwa, jak również ginekologii estetycznej. Staż podyplomowy odbyła w Centralnym Szpitalu Klinicznym przy ul. Banacha w Warszawie, zaś szkolenie specjalizacyjne - w Szpitalu Specjalistycznym “Inflancka” (tworzący się Warszawski Instytut Zdrowia Kobiet), gdzie pracuje do dziś.

Zwolenniczka holistycznego podejścia do zdrowia. Zajmuje się kobietami na każdym etapie ich życia – zarówno w  młodzieńczym , prokreacyjnym, jak i okołomenopauzalnym, zwracając szczególną uwagę na potrzeby, z którymi wiążą się te etapy. Od wielu lat, obok bycia specjalistką ginekologii i położnictwa, zawodowo zajmuje się ginekologią estetyczną i plastyczną, co jest nie tylko jej pracą, ale też pasją.

Dla wielu młodych kobiet jest jest pierwszym lekarzem ginekologiem i stara się przeprowadzić je przez pierwsze badanie w sposób łagodny i bezstresowy .Zajmuje się leczeniem chorób ginekologicznych, zaburzeń hormonalnych, skutkujących w strefie skórnej, zaburzeniami cyklu menstruacyjnegio, wahaniami wagi, pojawieniem się nadmiernego owłosienia czy spadkiem libido.

“Zafascynowałam się tą dziedziną, kiedy sama zostałam mamą. Wszystkie sprzęty zabiegowe do ginekologii estetycznej, z których korzystam w swojej pracy, przetestowałam na własnej skórze- stąd gwarantuję ich skuteczność działania.” 

W swojej pracy wykorzystuje najnowocześniejsze sprzęty i pracuje na najnowszych protokołach zabiegowych. Zakres zabiegów ginekologii plastycznej dobiera adekwatnie do pacjentki, do jej potrzeb i problemu, z którym się zgłasza. Jako ginekolog plastyczny operuje nie tylko kobiety po porodzie, ale też bardzo młode dziewczyny - nawet przed rozpoczęciem inicjacji seksualnej, jak również kobiety dojrzałe, które nadal chcą żyć pełnią życia. 

Partnerzy
Alliance LPG
HIFU Ultraskin
Profhilo
Geneo+