Zadzwoń do nas: +48 22 625 33 00

Tadeusz St. Witwicki

dr n. med. , specjalista z dziedziny chirurgii plastycznej

Tadeusz Witwicki ukończył Akdemię Medyczną w Warszawie w 1990 roku. Specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej oraz II stopnia z chirurgii plastycznej zakończył osiągnięciem tytułu doktora nauk medycznych w 1990 roku. Ordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie.

 

Specjalista z dziedziny chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Doświadczenie zdobywał, m.in. pod auspicjami rodziców - doc. Zofii Witwickiej - wybitnej chirurg plastyk oraz laryngolog, a także prof. ortopedii Tadeusza Witwickiego. Kształcił się na warszawskiej Akademii Medycznej oraz odbywał szkolenia w Pekinie, Glasgow, Los Angeles i Gandawie. Regularnie bierze udział w europejskich zjazdach z zakresu swojej specjalności (m.in. w Paryżu, w Rzymie, w Mediolanie, w Sztokholmie, w Oslo). Od przeszło 20 lat prowadzi własną praktykę lekarską. Członek zalożyciel Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – Aging.

 

Członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Członek Komitetu Organizacyjnego I zjazdu PTCHPRiE.

 

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Autor licznych publikacji z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Prowadzi szkolenia z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej piersi. Był adiunktem w Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Centrum Onkologii Medycznej oraz na Akademii Medycznej w Lublinie.

 

Prekursor wielu metod w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej w Polsce.