Zadzwoń do nas: +48 22 625 33 00

O nas

Kategorie

GABINET KOSMETYKI LEKARSKIEJ BELLA istnieje już 21 lat. Właścicielem gabinetu jest dr n. med., dermatolog, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej Magdalena Łopuszyńska, która pracuje w gabinecie codziennie, i jako dermatolog, i jako lekarz  medycyny estetycznej, a także nadzoruje prace całego personelu zarówno lekarskiego, jak i kosmetycznego.

 

Kiedy powstawał gabinet BELLA, słowo medycyna estetyczna nie było tak powszechne jak dzisiaj. Stał się on prekursorem współczesnych gabinetów medycyny estetycznej i szybko zyskał popularność, którą utrzymuje do dzisiaj, mimo kryzysu i powstawania coraz to nowszych gabinetów. Na przestrzeni lat, gabinet rozwijał się niezwykle dynamicznie, będąc na bieżąco ze wszystkimi nowinkami światowym, dzięki czemu znany  jest  w całej  Polsce i poza jej granicami.

 

W naszym gabinecie zajmujemy się leczeniem skóry, np. trądzików - jednoczenie pod kątem dermatologicznym, jak i kosmetycznym, a także medycyną estetyczną (toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, pilingi chemiczne, lasery, mezoterapia igłowa, makijaż permanentny, cosmelan, kwas polimlekowy i inne).

 

Oczywiście, dla pełnego zadowolenia naszych Klientów dysponujemy również zabiegami na ciało. W tym zakresie, preferujemy jednak endermologię i mezoterapię igłową, które przynoszą spektakularne efekty w modelowaniu sylwetki.

 

W gabinecie Bella stawia się szczególnie duży nacisk na współpracę kosmetyczki z lekarzem dermatologiem. Dzięki wspólnej 21-letniej pracy, opracowaliśmy wiele autorskich programów skojarzonego leczenia (np. trądzików), z których każdy odbywa się pod czujnym okiem dermatologa - dr Łopuszyńskiej.

 

W gabinecie wykonuje się także makijaż permanentny wykonywany osobiście przez dr Magdalenę Łopuszyńską, która należy do nielicznego międzynarodowego grona elitarnych linergistek firmy Long Time Liner.

 

Gabinet BELLA to nie tylko kameralne, sterylne wnętrze, przyjazna atmosfera, nowoczesny sprzęt, ale przede wszystkim wykwalifikowany, nieprzypadkowy, współpracujący ze sobą od 21 lat zespół specjalistów.

 

Gabinet BELLA dysponuje najnowszymi nowinkami z  zakresu medycyny estetycznej. Różnorodne metody zostaną przedstawione na stronie internetowej, ale to nie jest najważniejsze. Najważnieszy jest wybór metody czy metod dla konkretnego pacjenta. Terapia skrojona na miarę. Wszystkie metody, jakimi dysponuje gabinet są dobre, ale żeby osiągnąć najlepsze efekty, trzeba przeanalizować wiele czynników oraz przewidzieć za i przeciw. Trzeba mieć dużą wiedzę i doświadczenie. Klient nie może sobie sam wybierać metody terapeutycznej, ponieważ nie ma w tym doświadczenia, a w niektórych przypadkach metoda nawet najlepsza zamiast pomóc może pogorszyć sytuację

 

Nie jest sztuką zrobić zabieg. Sztuką jest osiągniecie jak najlepszych efektów terapeutycznych, które zaowocują od zaraz lub w najbliższej przyszłości. Dlatego też, staramy się, aby każda wizyta Państwa w gabinecie była poprzedzona wizytą konsultacyjną u dermatologa i lekarza medycyny estetycznej. Po zebraniu wywiadu i zapoznaniu się z Państwa historią ustalamy cały tok pielęgnacji, zarówno w domu, jak i w gabinecie.

 

Doktor Łopuszyńska w swojej praktyce nie obiecuje cudów. Jest niezwykle uczciwa. Podpowiada, jak wykorzystać potencjał biologiczny, aby jak najdłużej cieszyć się piękną i zdrowa skórą. Wybiera z ogromnej oferty zabiegów i kosmetyków te metody, które zapewnią, jak najbardziej naturalny efekt harmonizujący z wiekiem i urodą pacjenta.

 

Dr Łopuszyńskiej bardzo zależy na tym, aby nie zmieniać rysów pacjenta i aby nie tworzyć klonów podobnych do siebie kobiet. Chodzi o zapobieganie starzeniu i przywrócenie utraconej z wiekiem urody.

 

W gabinecie pracują również inni specjaliści: chirurg plastyk dr Tadeusz Witwicki, a także doktor medycyny estetycznej Andrzej Ignaciuk, Prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny estetycznej i AA.

 

Gabinet współpracuje także z wybitnymi specjalistami, do których pacjenci są kierowani w zależności od potrzeby.

 

Pracujemy w oparciu o pełną gamę kosmetyków firmy Thalgo, Germaine de Capucini, Skin Jet, Skin Ceuticals, Mediderma, Xylogic, Sesderma.

 

Programy pielęgnacyjne proponowane przez te firmy, pozwalają każdej skórze - nawet bardzo wrażliwej i zmęczonej - przywrócić zdrowie, dawny blask i piękno.

 

Serdecznie polecam swój gabinet - dr Magdalena Łopuszyńska.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Przyjdź do nas

Gabinet Kosmetyki Lekarskiej BELLA
01-234 Warszawa, ul.Piękna 19

Zadzwoń lub napisz

Telefon: +48 22 625 33 00
E-mail: gabinetbella@icloud.com

Nasi specjaliści

Magdalena Łopuszyńska

dr nauk med., dermatolog, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Magdalena Łopuszyńska ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie w 1985r. Staż i specjalizacje I i II stopnia z dermatologii oraz tytuł doktora nauk medycznych uzyskała pracując w Klinice Dermatologii CSK MSWiA.

 

Jest autorką wielu prac naukowych z zakresu dermatologii oraz kosmetologii, publikowanych w czasopismach specjalistycznych.

 

Uczestniczyła w licznych kongresach, sympozjach i szkoleniach, w kraju i za granicą. Uzyskała wiele dyplomów i certyfikatów.

 

Ukończyła Międzynarodową Szkołę Medycyny Estetycznej działającą w Polsce. Szkoła została utworzona przy Polskim Towarzystwie Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim, pod kuratelą Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. Wykładowcami w szkole są tylko wybitni specjaliści zagraniczni.

 

Jej gabinet kosmetyki lekarskiej Bella, to jeden z nielicznych gabinetów w Polsce, w którym właściciel jest jednocześnie specjalistą z dermatologii i kosmetologii i może bezpośrednio, osobiście kontrolować i nadzorować pracę całego personelu, zarówno kosmetycznego, jak i lekarskiego.

Czytaj więcej

Tadeusz St. Witwicki

dr n. med. , specjalista z dziedziny chirurgii plastycznej

Tadeusz Witwicki ukończył Akdemię Medyczną w Warszawie w 1990 roku. Specjalizację I stopnia z chirurgii ogólnej oraz II stopnia z chirurgii plastycznej zakończył osiągnięciem tytułu doktora nauk medycznych w 1990 roku. Ordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie.

 

Specjalista z dziedziny chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. Doświadczenie zdobywał, m.in. pod auspicjami rodziców - doc. Zofii Witwickiej - wybitnej chirurg plastyk oraz laryngolog, a także prof. ortopedii Tadeusza Witwickiego. Kształcił się na warszawskiej Akademii Medycznej oraz odbywał szkolenia w Pekinie, Glasgow, Los Angeles i Gandawie. Regularnie bierze udział w europejskich zjazdach z zakresu swojej specjalności (m.in. w Paryżu, w Rzymie, w Mediolanie, w Sztokholmie, w Oslo). Od przeszło 20 lat prowadzi własną praktykę lekarską. Członek zalożyciel Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti – Aging.

 

Członek zwyczajny Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Członek Komitetu Organizacyjnego I zjazdu PTCHPRiE.

 

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Autor licznych publikacji z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Prowadzi szkolenia z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej piersi. Był adiunktem w Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Centrum Onkologii Medycznej oraz na Akademii Medycznej w Lublinie.

 

Prekursor wielu metod w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej w Polsce.

Czytaj więcej

Armen Mekhakyan

psycholog / coach
Armen Mekhakyan wspiera ludzi w rozwoju osobistym od 10 lat. Jest psychologiem, coachem, trenerem, mediatorem, liderem i wizjonerem śmiało realizującym swoje pomysły.
Czytaj więcej

Agnieszka Harabin-Matysiak

dr ginekologii i położnictwa

Jestem specjalistą ginekologii i położnictwa oraz ultrasonografistą - certyfikowanym przez Polskie Towarzystwo Ultrasonograficzne, Polskie Towarzystwo Ginekologiczne i Fundacje Medycyny Płodowej.

W 2005r. ukończyłam I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z wynikiem bardzo dobrym. Od 2010r. jestem związana ze Szpitalem Specjalistycznym „Inflancka” w Warszawie, gdzie zakończyłam specjalizację w zakresie położnictwa i ginekologii oraz złożylam Panstwowy Egzamin Specjalizacyjny.

Głównym obszarem moich zainteresowań są różne aspekty prowadzenia ciąży, badania prenatalne oraz schorzenia ginekologiczne narządu rodnego. Zajmuje się także leczeniem pacjentek z zespołami hiperandrogenizacji i wiążącymi się z nimi zaburzeniami miesiączkowania, nadmiernym owłosieniem oraz łojotokiem.

Jestem zwolenniczka holistycznego podejścia do zdrowia i piękna kobiety a co za tym idzie poza ginekologia interesuje się również medycyną estetyczną.

Staram się namawiać moje pacjentki do zdrowego żywienia i sportu wyznając zasadę "W zdrowym ciele, zdrowy duch".

Czytaj więcej